FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika OZE Projekt Opinie
Fotowoltaika OZE Projekt Opinie

Fotowoltaika OZE Projekt Opinie

Firma OZE Projekt działa na terenie Olsztyna. Jej działaniem przewodnim jest zadbanie o całościowe uzbrojenie budynków. Przedsiębiorstwo chętnie podejmuje się zleceń zarówno od klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców wykonując wszystkie projekty od początku do końca.

Pracownicy OZE Projekt dbają o to, by wszystko wykonane było zgodnie z wcześniejszą konsultacją z klientem. Odnawialne źródła energii nie mają przed firmą tajemnic, bowiem jest specjalistą w tej dziedzinie.

Czym zajmuje się firma OZE Projekt

OZE Projekt zajmuje się uzbrajaniem konkretnych domów. W związku z tym oferują usługi z zakresu stacji ładowania pojazdów, instalacji fotowoltaicznych, carportów, piany PUR dla biznesu, domów i gospodarstw rolnych. Nie brakuje także pomp ciepła i klimatyzacji. 

Najważniejsze informacje o OZE Projekt:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Zadaniem tej marki jest zadbanie o to, by zielona energia była wykorzystywana w jak największej liczbie budynków. Firma dba o to, by grono zadowolonych z jej usług klientów przez cały czas rosło, w związku z czym zakres wykonywanych przez nich prac jest tak szeroki. To sprawia, iż służą pomocą od początku aż do końca, nawet po realizacji danego projektu. 

Dla kogo jest oferta OZE Projekt

Oferta OZE Projekt skierowana jest do wszystkich osób, chcących wykorzystać zielone źródła energii. W związku z tym przedsiębiorstwu udało zrealizować się już ponad 3500 udanych projektów nie tylko na terenie Olsztyna i okolic. 

Kluczowe jest zwrócenie uwagi na to, iż oferta firmy skierowana jest do wszystkich:

 • osób prywatnych,
 • przedsiębiorców,
 • właścicieli gospodarstw rolnych

którzy są zainteresowani fotowoltaiką oraz zielonymi źródłami energii. 

Dzięki skorzystaniu z usług tej firmy można mieć pewność związaną z tym, że dołączy się do grona kolejnych zadowolonych klientów. 

OZE Projekt wady i zalety

OZE Projekt tak jak każda inna firma ma konkretne zalety i wady.

Wśród zalet firmy OZE Projekt wyróżnić można:

 • kompleksowe działanie,
 • kontakt z klientem i omawianie z nim projektu przed rozpoczęciem prac,
 • pomoc posprzedażowa,
 • działalność nie tylko na terenie Olsztyna i okolic,
 • ponad 200 doświadczonych pracowników, indywidualnie podchodzących do każdego projektu,
 • 3500 zrealizowanych zleceń,
 • obsługa osób indywidualnych, przedsiębiorców oraz właścicieli gospodarstw rolnych,
 • pomoc w zdobyciu funduszy,
 • skorzystanie z kalkulatora kosztów odnośnie zainstalowania fotowoltaiki oraz pomp ciepła.

OZE Projekt opinie i recenzja 

Firma OZE Projekt zdobywa same pozytywne opinie zadowolonych klientów dzięki temu, że ich działania faktycznie przynoszą pożądane rezultaty. Każdorazowo dbają także o korzystanie wyłącznie z pomocy sprawdzonych wykonawców. Dzięki temu mogą mieć pewność związaną z tym, iż konkretne realizacje również są wykonywane na najwyższym poziomie. 

To wszystko wpływa na to, iż OZE Projekt jest bardzo dobrym wyborem ze względu na całkowite zadowolenie osób, które miały już okazję skorzystania z ich usług. Firma przez cały czas zdobywa kolejnych usatysfakcjonowanych ich pracą odbiorców. 

OZE Projekt Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika OZE Projekt Recenzja

Firma OZE Projekt zdobywa same pozytywne opinie zadowolonych klientów dzięki temu, że ich działania faktycznie przynoszą pożądane rezultaty.
Stosunek jakości do ceny
8.5
Szybkość realizacji
1
Obsługa klienta
9.5
Zastosowane podzespoły
1.5
Montaż instalacji
7.5
Oferta
9.5

Wpis aktualizowany ostatnio 29.12.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

OZE Projekt opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here