Vosti jest kolejnym już lokalnym wykonawcą, który zajmuje się montażem fotowoltaiki. Firma ta ma ambicje podbicia całej Polski. Dowodem na to na pewno jest wciąż rosnąca liczba klientów oraz nowych oddziałów. Vosti jest również w top 5 branży fotowoltaicznej w Polsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych w rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Jednak, czy rzeczywiście fotowoltaika Vosti się wyróżnia czymś specjalnym na rynku? Jakimi opiniami firma ta może się pochwalić na rynku? Warto temu tematowi przyjrzeć się nieco bliżej.

Czym zajmuje się firma Vosti?

Firma Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest przedsiębiorstwem, które zajmuje się projektowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych. Firma Vosti podaje na swojej stronie, że na rynku fotowoltaicznym działa już od roku 2017.

W istocie, funkcjonowała wcześniej pod całkiem inną nazwą od roku 2014. Przez swój dotychczasowy okres działalności, udało jej się zamontować już łącznie ponad 10000 zestawów fotowoltaicznych, o mocy ponad 60,5 MW. Daje to średnio około 2000 instalacji rocznie.

Firma kładzie bardzo duży nacisk na przeszkolenie i odpowiednie wdrożenie pracowników, już sama nazwa stanowiska wskazuje, że to nie tylko sprzedawcy. Rolą Doradcy Techniczno-Handlowego Vosti jest dopasowanie zestawu, tak aby w pełni zaspokajał indywidualne potrzeby klienta. Po wizji lokalnej obiektu i bezpłatnym audycie technicznym zostaje przedstawiona wycena i projekt, kiedy klient zaakceptuje warunki uruchamiana jest procedura dostawy i montażu. Firma dba o zgłoszenie instalacji do Zakładu Energetycznego, formalności związane z uzyskanie kredytu oraz pomoc związaną ze złożeniem dokumentów o dostępne dofinansowania. Po uruchomieniu instalacja jest monitorowana, a w razie pytań serwis Vosti służy pomocą.

Najważniejsze informacje o Vosti:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Dla kogo jest oferta Vosti?

Wiele osób zastanawia się także dla kogo jest skierowana oferta fotowoltaiki Vosti? Jak wnioskować już można po przeprowadzonych dotychczas realizacjach, w przypadku tym największym zainteresowaniem cieszą się prosumenckie mikroinstalacje, jak chociażby fotowoltaika dla domu o mocy, która zwykle nie przekracza 10 kW. Z oferty tego wykonawcy korzystają również rolnicy, którzy są zainteresowani fotowoltaiką dla rolnych gospodarstw.

Vosti ma także na swoim koncie znacznie większe projekty, jak chociażby instalacja fotowoltaiczna dla przedsiębiorstwa Cola w Tuchowie, Eplast oraz Ekospalarni Kraków, czy też fotowoltaika dla logistycznej firmy Omega Pilzno. Oddział B2B Vosti specjalizuje się w budowaniu farm fotowoltaicznych, instalacjach z projektem budowlanym – powyżej 50 kWp oraz mikroinstalacjach do 50 kWp. Oprócz fotowoltaiki, w naszej ofercie dostępne są również inne rozwiązania z zakresu specjalistycznej energetyki, np. stacje transformatorowe czy kompensacja mocy biernej. 

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Vosti wady i zalety

  Aby przybliżyć sobie samą firmę, to warto skupić się na jej wadach oraz zaletach. Wśród zalet fotowoltaiki od firmy Vosti możemy wymienić:

  • sprawny montaż, tylko autoryzowane ekipy monażowe
  • pomocny zespół,
  • kompleksowa obsługa, jak pisze firma: Doradzamy, projektujemy, pozyskujemy dofinansowanie, dostarczamy, montujemy, serwisujemy. 
  • obsługa zleceń na terenie całej Polski
  • pomoc w uzyskaniu środków na inwestycję,
  • podzespoły od producentów cenionych,
  • Centrum Logistyczne – własny magazyn pozwala Vosti na niezależność w przypadku opóźnienia dostaw lub braku towaru na rynku
  • jasny proces realizacji
  • wsparcie w przyłączeniowych formalnościach
  • doświadczenie – firma zrealizowała ponad 10000 instalacji w całej Polsce
  • opieka serwisowa.

  Jeśli chodzi o wady fotowoltaiki Vosti, to możemy wymienić:

  • brak szerszych danych o wszelkich warunkach współpracy,
  • brak informacji na temat konkretnych kosztów.

  Vosti opinie i recenzja

  Vosti jest firmą, która zbiera recenzje pozytywne wśród klientów. Ci ją na pewno cenią za bardzo pomocną obsługę, jak i sprawną realizację inwestycji. Wykonawca wypada nieźle także w samej kwestii podzespołów. Mowa o firmie Huawei oraz Jinko Solar. Są to urządzenia bardzo cenione, jak i chętnie wykorzystywane w fotowoltaicznej branży. Wszystko to się przekłada na bardzo dynamiczny przyrost liczby klientów. Wielka szkoda jedynie, że sama firma nie postawiła na jakieś pełniejsze przedstawienie oferty. Znacznie większa transparentność, dotycząca samych kosztów, czy też zasad współpracy, z całą pewnością zostałaby doceniona.

  Warto na pewno rozważyć na poważnie współpracę z tą firmą. Będziemy z uzyskanych efektów w pełni zadowoleni. Instalacja fotowoltaiczna będzie wysokiej jakości, a montaż będzie dopieszczony w każdym calu.

  Vosti Recenzja Eksperta

  10Wynik eksperta
  Fotowoltaika Vosti Recenzja
  Firma Vosti w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Vosti jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  8
  Szybkość realizacji
  8
  Obsługa klienta
  10
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  8
  Oferta
  9

  Wpis aktualizowany ostatnio 22.04.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres biuro@fotowoltaikawpolsce.com

  Vosti opinie klientów

  W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

  Marcin
  1. Ogólna ocena:

  6 Opinie

  1. Jerzy

   W maju 2021 r. firma Vosti założyła mi instalację fotowoltaiczną. Doradca Techniczno-Handlowy Pan Krzysztof z oddziału Poznań profesjonalnie przygotował projekt i kosztorys instalacji dostosowany do moich potrzeb. Montaż instalacji fotowoltaicznej odbył się w uzgodnionym terminie. Udzielono mi szeroką pomoc w uzyskaniu dotacji na przeprowadzenie modernizacji. Jestem nadal w stałym kontakcie z doradcą.

  2. Katarzyna

   W lipcu bieżącego roku (2022) firma Vosti założyła mi instalację fotowoltaiczną. Wystawiam im z czystym sumieniem ocenę w skali 10 na 10 😃 Firma i fachowcy profesjonalni!!! Począwszy od Doradcy Techniczno – Handlowego p. Konrada K. z oddziału Tarnów po wspaniałych monterów : p. Krzysztofa K., p. Krzysztofa Z. i p. Kryspina C. (wspaniali ludzie i fachowcy na najwyższym poziomie). Nie pominę także p. Aleksandry N. z działu kredytowego i zajmującego się pomocą w uzyskaniu dotacji. Każda z w/w osób jak i sama firma VOSTI oraz materiały, z których została wykonana instalacja fotowoltaiczna zasługuje na najlepszą opinię i ocenę i takową wystawiam !!! (10/10)👍😃👌

  3. Jedker realista

   Serio ktoś pisze opinie w takim stylu ?
   Przecież widać wprost że to ktoś z firmy lub na zlecenie firmy wystawiał… 🙂

  4. Ryszard

   Mogę powiedzieć jedno jak mi przestało dzialac ogrzewanie nie zostawili mnie na lodzie i o 22 konsultant Krzysztof C z którym podpisaliśmy umowę załatwiał serwis. na prawdę wyrazy uznania.

  5. Aradiusz

   Zdecydowałem się na założenie paneli fotowoltaicznych na dachu i Umówiłem się z przedstawicielem na wybrany przeze mnie dzień, notabene młody, uprzejmy człowiek w osobie Krzysztof C. Pokazałem Panu Krzysztofowi wybrane miejsca pod panele oraz pod falownik porobił zdjęcia dla monterów, obliczył ile trzeba paneli. Potem przedstawił wstępną umowę, którą zaakceptowałem. Po 8 dniach zestaw był już u mnie. Po dwóch tygodniach przyjechali monterzy. Pan Krzysztof pomógł przy zgłoszeniu licznika dwukierunkowego . Obecnie jestem szczęśliwym posiadaczem fotowoltaiki za które dziękuję i pozdrawiam
   Arkadiusz S.

   Komentarz edytowany przez Redakcję FotowoltaikawPolsce.com

  6. Bogdan P

   Chcielibyśmy bardzo polecić firmę Vosti. Poznaliśmy ją dzięki panu Konradowi K. z oddziału Tarnów, który w profesjonalny sposób przedstawił nam ofertę, która byłaby dla nas najlepsza i w jasny a zarazem skuteczny sposób przekonał nas do niej, wszystko dokładnie nam tłumacząc. Teraz jesteśmy po montażu instalacji fotowoltaicznej, którą wykonała ekipa pana Damiana D. Okazali się świetnymi, profesjonalnymi i sympatycznymi fachowcami, którzy liczą się ze zdaniem klienta. Bardzo polecamy całą firmę Vosti. Jeszcze montaż pompy ciepła przed nami…. Bogdan i Aneta Polańscy

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Drop file here