Vosti jest kolejnym już lokalnym wykonawcą, który zajmuje się montażem fotowoltaiki. Firma ta ma ambicje podbicia całej Polski. Dowodem na to na pewno jest wciąż rosnąca liczba klientów oraz nowych oddziałów. Vosti jest również w top 5 branży fotowoltaicznej w Polsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych w rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Jednak, czy rzeczywiście fotowoltaika Vosti się wyróżnia czymś specjalnym na rynku? Jakimi opiniami firma ta może się pochwalić na rynku? Warto temu tematowi przyjrzeć się nieco bliżej.

Czym zajmuje się firma Vosti?

Firma Vosti Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest przedsiębiorstwem, które zajmuje się projektowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych. Firma Vosti podaje na swojej stronie, że na rynku fotowoltaicznym działa już od roku 2017.

W istocie, funkcjonowała wcześniej pod całkiem inną nazwą od roku 2014. Przez swój dotychczasowy okres działalności, udało jej się zamontować już łącznie ponad 10000 zestawów fotowoltaicznych, o mocy ponad 60,5 MW. Daje to średnio około 2000 instalacji rocznie.

Firma kładzie bardzo duży nacisk na przeszkolenie i odpowiednie wdrożenie pracowników, już sama nazwa stanowiska wskazuje, że to nie tylko sprzedawcy. Rolą Doradcy Techniczno-Handlowego Vosti jest dopasowanie zestawu, tak aby w pełni zaspokajał indywidualne potrzeby klienta. Po wizji lokalnej obiektu i bezpłatnym audycie technicznym zostaje przedstawiona wycena i projekt, kiedy klient zaakceptuje warunki uruchamiana jest procedura dostawy i montażu. Firma dba o zgłoszenie instalacji do Zakładu Energetycznego, formalności związane z uzyskanie kredytu oraz pomoc związaną ze złożeniem dokumentów o dostępne dofinansowania. Po uruchomieniu instalacja jest monitorowana, a w razie pytań serwis Vosti służy pomocą.

Najważniejsze informacje o Vosti:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiTAK
Stacje ładowaniaTAK
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Dla kogo jest oferta Vosti?

Wiele osób zastanawia się także dla kogo jest skierowana oferta fotowoltaiki Vosti? Jak wnioskować już można po przeprowadzonych dotychczas realizacjach, w przypadku tym największym zainteresowaniem cieszą się prosumenckie mikroinstalacje, jak chociażby fotowoltaika dla domu o mocy, która zwykle nie przekracza 10 kW. Z oferty tego wykonawcy korzystają również rolnicy, którzy są zainteresowani fotowoltaiką dla rolnych gospodarstw.

Vosti ma także na swoim koncie znacznie większe projekty, jak chociażby instalacja fotowoltaiczna dla przedsiębiorstwa Cola w Tuchowie, Eplast oraz Ekospalarni Kraków, czy też fotowoltaika dla logistycznej firmy Omega Pilzno. Oddział B2B Vosti specjalizuje się w budowaniu farm fotowoltaicznych, instalacjach z projektem budowlanym – powyżej 50 kWp oraz mikroinstalacjach do 50 kWp. Oprócz fotowoltaiki, w naszej ofercie dostępne są również inne rozwiązania z zakresu specjalistycznej energetyki, np. stacje transformatorowe czy kompensacja mocy biernej. 

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Vosti wady i zalety

  Aby przybliżyć sobie samą firmę, to warto skupić się na jej wadach oraz zaletach. Wśród zalet fotowoltaiki od firmy Vosti możemy wymienić:

  • sprawny montaż, tylko autoryzowane ekipy monażowe
  • pomocny zespół,
  • kompleksowa obsługa, jak pisze firma: Doradzamy, projektujemy, pozyskujemy dofinansowanie, dostarczamy, montujemy, serwisujemy. 
  • obsługa zleceń na terenie całej Polski
  • pomoc w uzyskaniu środków na inwestycję,
  • podzespoły od producentów cenionych,
  • Centrum Logistyczne – własny magazyn pozwala Vosti na niezależność w przypadku opóźnienia dostaw lub braku towaru na rynku
  • jasny proces realizacji
  • wsparcie w przyłączeniowych formalnościach
  • doświadczenie – firma zrealizowała ponad 10000 instalacji w całej Polsce
  • opieka serwisowa.

  Jeśli chodzi o wady fotowoltaiki Vosti, to możemy wymienić:

  • brak szerszych danych o wszelkich warunkach współpracy,
  • brak informacji na temat konkretnych kosztów.

  Vosti opinie i recenzja

  Vosti jest firmą, która zbiera recenzje pozytywne wśród klientów. Ci ją na pewno cenią za bardzo pomocną obsługę, jak i sprawną realizację inwestycji. Wykonawca wypada nieźle także w samej kwestii podzespołów. Mowa o firmie Huawei oraz Jinko Solar. Są to urządzenia bardzo cenione, jak i chętnie wykorzystywane w fotowoltaicznej branży. Wszystko to się przekłada na bardzo dynamiczny przyrost liczby klientów. Wielka szkoda jedynie, że sama firma nie postawiła na jakieś pełniejsze przedstawienie oferty. Znacznie większa transparentność, dotycząca samych kosztów, czy też zasad współpracy, z całą pewnością zostałaby doceniona.

  Warto na pewno rozważyć na poważnie współpracę z tą firmą. Będziemy z uzyskanych efektów w pełni zadowoleni. Instalacja fotowoltaiczna będzie wysokiej jakości, a montaż będzie dopieszczony w każdym calu.

  Vosti Recenzja Eksperta

  10Wynik eksperta
  Fotowoltaika Vosti Recenzja
  Firma Vosti w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Vosti jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  8
  Szybkość realizacji
  8
  Obsługa klienta
  10
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  8
  Oferta
  9

  Wpis aktualizowany ostatnio 22.04.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

  Vosti opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.