Synergio jest firmą, która działa w branży odnawialnych źródeł energii od wielu lat i w tym czasie zdobyła zaufanie tysięcy klientów z całego kraju. Oferuje profesjonalne doradztwo i montaż paneli PV i pomp ciepła najlepszej jakości. Synergio współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami. Korzystając z ich oferty, masz szansę uwolnić się od coraz wyższych cen za energię elektryczną.

Czym zajmuje się firma Synergio

Firma Synergio zajmuje się montażem paneli słonecznych wraz z podzespołami zapewniającymi wysoką efektywność całej instalacji. Fachowe doradztwo ma na celu dostosowanie instalacji do potrzeb danego inwestora. Wystarczy pokazać rachunek za prąd i wskazać miejsce montażu, by doradca wybrał odpowiednie rozwiązanie pozwalające zapewnić produkcję dostosowaną do indywidualnych potrzeb danego klienta.

Najważniejsze informacje o Synergio:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Synergio to instalacje na dachach, platformach naziemnych i specjalnych wiatach parkingowych. To w pełni profesjonalny montaż podzespołów najwyższej jakości, które będą działać bezobsługowo przez wiele lat, produkując ogromne ilości prądu.

Dla kogo jest oferta Synergio

Propozycja firmy Synergio skierowana jest zarówno dla biznesu, klientów indywidualnych, jak i rolników. Każdy znajdzie tu produkty, które obniżą koszt produkcji energii elektrycznej niemal do zera. Ważną zaletą tej firmy jest personalizacja rozwiązań pod oczekiwania klienta.

Tutaj wszystko szyte jest na miarę, a niska cena instalacji sprawia, że do minimum skrócony zostaje czas zwrotu inwestycji fotowoltaicznej. Synergio to również oferta dla osób, które chcą zamontować pompę ciepła i całkowicie uniezależnić się od rosnących cen gazu.

Synergio zady i zalety

Synergio to proste zasady oparte na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu. Przejrzysta umowa dokładnie określa zasady i warunki montażu. Jeden podpis i wpłata zaliczki powoduje, że bezzwłocznie przystępują do montażu wybranych paneli na naszym dachu, platformie lub wiacie. Wszystko przebiega szybko i bez zbędnych opóźnień.

Synergio to bardzo atrakcyjne ceny i najwyższej jakości komponenty pozwalające osiągnąć ponadprzeciętną wydajność. Ta firma stawia na jakość, dlatego nie ma tu mowy o żadnych niedociągnięciach i rozwiązaniach mało efektywnych. Montaż przeprowadzany jest przez doświadczone ekipy, a cała instalacja dobierana jest w taki sposób, by zaspokoić potrzeby inwestora w 100%. Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań, to Synergio może Ci je zagwarantować.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Synergio opinie i recenzja

  Ta firma to perfekcyjna jakość, którą potwierdzają liczne pozytywne opinie na portalach społecznościowych i w branżowej prasie. To instalacje PV, które sprawują się znakomicie w każdych warunkach.

  Gwarantują duże uzyski energii, są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i raz zamontowane nie wymagają żadnych dodatkowych działań. Synergio zapewnia wysoką jakość montażu, ale szczególną uwagę kładzie na dostarczanie klientom markowych podzespołów. To również stałe monitorowanie naszej instalacji i szybka reakcja w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów.

  Synergio Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika Synergio Recenzja
  Firma Synergio w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Synergio jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9
  Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres biuro@fotowoltaikawpolsce.com

  Synergio opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  6 Opinie

  1. Tomek

   O Synergio można bardzo dużo przeczytać w sieci. Opinie są raczej podzielone. Ja osobiście daje im 3 gwiazdki. Mogli bardziej postarać się z montażem u mnie.

  2. DS

   Dramat ! Instalacja fotowoltaiki trwa już 3 miesiące. Nikt nie potrafi pomóc. Jeden odsyła do drugiego i wszyscy są winni tylko nie oni. Udają że nie ma sprawy a fotowoltaiki jak nie działała tak nie działa dalej. Nie polecam!!!

   1. Zadowolony

    Wydaje mi się że do końca u Pana jest wszystko w porządku. Znam firmę i nie ma z realizacjami żadnych problemów. Myślę że zamiast pisać na tego typu forum, powinien Pan zgłosić problem do BOK firmy.

  3. Jolanta z Józefowa

   Handlowiec przyjechał na umówiony e spotkanie już z projektem instalacji na moim dachu.
   Po 2,5 tygodnia instalacja była już założona.

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.