FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Synergio Opinie
Fotowoltaika Synergio Opinie

Fotowoltaika Synergio Opinie

Synergio jest firmą, która działa w branży odnawialnych źródeł energii od wielu lat i w tym czasie zdobyła zaufanie tysięcy klientów z całego kraju. Oferuje profesjonalne doradztwo i montaż paneli PV i pomp ciepła najlepszej jakości. Synergio współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami. Korzystając z ich oferty, masz szansę uwolnić się od coraz wyższych cen za energię elektryczną.

Czym zajmuje się firma Synergio

Firma Synergio zajmuje się montażem paneli słonecznych wraz z podzespołami zapewniającymi wysoką efektywność całej instalacji. Fachowe doradztwo ma na celu dostosowanie instalacji do potrzeb danego inwestora. Wystarczy pokazać rachunek za prąd i wskazać miejsce montażu, by doradca wybrał odpowiednie rozwiązanie pozwalające zapewnić produkcję dostosowaną do indywidualnych potrzeb danego klienta.

Najważniejsze informacje o Synergio:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Synergio to instalacje na dachach, platformach naziemnych i specjalnych wiatach parkingowych. To w pełni profesjonalny montaż podzespołów najwyższej jakości, które będą działać bezobsługowo przez wiele lat, produkując ogromne ilości prądu.

Dla kogo jest oferta Synergio

Propozycja firmy Synergio skierowana jest zarówno dla biznesu, klientów indywidualnych, jak i rolników. Każdy znajdzie tu produkty, które obniżą koszt produkcji energii elektrycznej niemal do zera. Ważną zaletą tej firmy jest personalizacja rozwiązań pod oczekiwania klienta.

Tutaj wszystko szyte jest na miarę, a niska cena instalacji sprawia, że do minimum skrócony zostaje czas zwrotu inwestycji fotowoltaicznej. Synergio to również oferta dla osób, które chcą zamontować pompę ciepła i całkowicie uniezależnić się od rosnących cen gazu.

Synergio zady i zalety

Synergio to proste zasady oparte na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu. Przejrzysta umowa dokładnie określa zasady i warunki montażu. Jeden podpis i wpłata zaliczki powoduje, że bezzwłocznie przystępują do montażu wybranych paneli na naszym dachu, platformie lub wiacie. Wszystko przebiega szybko i bez zbędnych opóźnień.

Synergio to bardzo atrakcyjne ceny i najwyższej jakości komponenty pozwalające osiągnąć ponadprzeciętną wydajność. Ta firma stawia na jakość, dlatego nie ma tu mowy o żadnych niedociągnięciach i rozwiązaniach mało efektywnych. Montaż przeprowadzany jest przez doświadczone ekipy, a cała instalacja dobierana jest w taki sposób, by zaspokoić potrzeby inwestora w 100%. Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań, to Synergio może Ci je zagwarantować.

Synergio opinie i recenzja

Ta firma to perfekcyjna jakość, którą potwierdzają liczne pozytywne opinie na portalach społecznościowych i w branżowej prasie. To instalacje PV, które sprawują się znakomicie w każdych warunkach.

Gwarantują duże uzyski energii, są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i raz zamontowane nie wymagają żadnych dodatkowych działań. Synergio zapewnia wysoką jakość montażu, ale szczególną uwagę kładzie na dostarczanie klientom markowych podzespołów. To również stałe monitorowanie naszej instalacji i szybka reakcja w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów.

Synergio Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Synergio Recenzja

Firma Synergio w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Synergio jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
7.5
Obsługa klienta
7.5
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
6.5
Oferta
9
Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

Synergio opinie klientów

W celu wiarygodności opinii dodaliśmy możliwość dodania zdjęć swoich realizacji. Podziel się opinią dodając również zdjęcia realizacji firmy. Wszystkie opinie negatywne i pozytywne dokładnie analizujemy i weryfikujemy a następnie podejmujemy decyzję o publikacji.

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

 • O Synergio można bardzo dużo przeczytać w sieci. Opinie są raczej podzielone. Ja osobiście daje im 3 gwiazdki. Mogli bardziej postarać się z montażem u mnie.

 • Dramat ! Instalacja fotowoltaiki trwa już 3 miesiące. Nikt nie potrafi pomóc. Jeden odsyła do drugiego i wszyscy są winni tylko nie oni. Udają że nie ma sprawy a fotowoltaiki jak nie działała tak nie działa dalej. Nie polecam!!!

  • Wydaje mi się że do końca u Pana jest wszystko w porządku. Znam firmę i nie ma z realizacjami żadnych problemów. Myślę że zamiast pisać na tego typu forum, powinien Pan zgłosić problem do BOK firmy.

 • Handlowiec przyjechał na umówiony e spotkanie już z projektem instalacji na moim dachu.
  Po 2,5 tygodnia instalacja była już założona.

 • Całkowicie negatywna. Mam instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła. Reklamacja jakości paneli zgłoszona zaraz po montażu mimo wielu obietnic do dziś nie załatwiona. Montaż pompy ciepła z podstawowymi błędami. Podłączenia elektryczne, nawet trójfazowe izolowane taśmą na okrętkę . Zawory przrciwzamrozeniowe zamontowane w najwyższym punkcie instalacji zamiast najniższej. Z uwag wypisanych do protokołu odbioru nikt sobie nic nie robi. Ogólnie to złapać klienta. Wystawić fakturę. Po zapłacie zero kontaktu i wywalone lejce ja klienta. Rozważam pozew do sądu za radą rzecznika praw konsumenta

  • Najwidoczniej pomylił Pan firmy.
   W Synergio jest nadzór inwestorski, Viessmann czy LG odbiera założożoną instalację nadając tym samym gwarancję. Polecam dając opinie spojrzeć na umowę.

 • Umowę to zmieniali kilkukrotnie bo złącznikiem była nie moja oferta, nie ten adres, nie ta kwota. Na umowie uzgodniliśmy termin realizacji inwestycji. Parafowany przez przedstawiciela. Pompa.miala być LG. Po 3 miesiącach noemogli nawet określić kiedy będą ja mieli na magazynie. Nie mogłem czekać bo zima była za pasem. Zgodzilem się na zastępczą C&H . Oczywiście droższą bo jak by inaczej. Mimo, że to oni nie dotrzymali warunków umowy. Na tydzień przed montażem okazało się że 200 litrowy oferowany bufor w.u nie ma. Mogę wziąć jedynie 300 litrów. Oczywiście droższy. Choć to oni znowu dali ciała. Montaż 2 dni po terminie mimo iż wziąłem specjalnie urlop. Przyjechało 3 ludków. Jeden niby elektryk, drugi niby hydraulik a trzeci ro nie wiem poco. Tylka stali patrzył. Panowie uwineli się w 2 dni. Następnego dnia panika cieknie przy zaworze trójdrożnym. Pilny telefon do gościa. W odpowiedzi… teraz nie możemy, niech Pan podstawi jakiś garnek i obseruje czy leci mniej…. gehenna. Wszystkich będę przestrzegał. No chyba że miałem pecha

  • Zastanawiam się ile siły Pan poświęcił na zdjęcia i opisy, zamiast samemu zadziałać.
   Wystarczy dokręcić i przestanie kapać, jako hydraulik często dokręcam połączenia które wcześniej były dobrze uszczelnione i spasowane.

 • Nie wspomnę że gwarancję przysłali na klimatyzator C&H a nie na pompę. Dla nich to nie problem:-) mimo iż warunki gwarancji są diametralnie różne.

 • A tak wyglądały panele o montażu gdy wróciłem z pracy. Oczywiście natychmiastowy telefon do przedstawiciela. ” Oczywiście Panie Robercie wymienimy ” i na obiet icy się skończyło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here