Stilo Energy jest firmą, która działa w energetycznej branży już od kilkunastu lat. Kluczem do jej sukcesu jest bardzo innowacyjna oferta fotowoltaiki, która jest oparta na tak zwanych mikro falownikach. Jakie są zalety i wady tej firmy? Dla kogo dysponuje ofertą? Przekonajmy się.

Czym zajmuje się firma Stilo Energy?

Fotowoltaika Stilo Energy bezpośrednio jest oparta na mikro falownikach. Jest to opcja, która się sprawdzi wszędzie tam, gdzie występują warunki wymagające montażu. Mowa chociażby o dachach o dosyć skomplikowanej budowie, czy też miejscach, w których się pojawiają zacieniania czasowe. Do tego firma Stilo Energy oferuje większą kontrolę nad pracą instalacji.

Najważniejsze informacje o Stilo Energy:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Możemy tym samym liczyć na zwiększone bezpieczeństwo i szybsza reakcję w przypadku jakieś awarii. Od razu pragniemy zaznaczyć, że Stilo Energy to nie tylko sama fotowoltaika, ale także pompy ciepła oraz ładowarki samochodowe.

Dla kogo jest oferta Stilo Energy?

Dla kogo przygotowana jest oferta Stilo Energy. Są to na pewno gospodarstwa domowe. Sporą zachęta dla tejże grupy są także projekty rządowe, które to wspierają rozwój fotowoltaiki. Warto nadmienić, że Stilo Energy to oficjalny partner program "Mój Prąd".

Oferta firmy jest także skierowana do rolników. Mogą oni zyskać sporo dzięki tak zwanej inwestycyjnej uldze. Z oferty firmy Stilo Energy skorzystają także firmy. Są to szczególnie te firmy, które zainteresowane są czerpaniem korzyści z tak zwanego net-meteringu. Na obecną chwilę przedsiębiorcy to około 25 procent klientów firmy Stilo Energy.

Stilo Energy wady i zalety

Wśród zalet należy wymienić: doświadczony zespół instalatorów, wykorzystanie mikroinwerterów, pomoc w uzyskaniu dopłat to instalacji fotowoltaicznej, wysokowydajne podzespoły, dogodne formy finansowania inwestycji, jak i 25 lat gwarancji na samą efektywność paneli oraz 12 lat gwarancji na falownik.

Jeśli chodzi o wady, to na myśl przychodzi nam jedna. O co chodzi? Jest to brak możliwości oszacowania kosztów przed kontaktem.

Otrzymaj minimum 4 bezpłatne oferty instalacji fotowoltaicznych

  Oferty są niezobowiązujące a będziesz mógł sam podjąć decyzję.

  Stilo Energy opinie i recenzja

  Fotowoltaika Stilo Energy jest ofertą dla osób, którym przede wszystkim zależy na bardzo wysokiej wydajności.

  Zastosowanie tak zwanych mikro falowników się sprawdzi w przypadku klientów, którzy nie dysponują za dużą przestrzenią do montażu instalacji, lub też w przypadku obszarów o zacienieniu częściowym, czy też skomplikowanej budowie. Instalacja, która jest oparta na mikro inwerterach to jednak przedsięwzięcie, które się wiąże z kosztami znacznie wyższymi niż przeciętnie. Pomimo to, dla wielu osób sporym plusem będzie bardzo łatwy dostęp do informacji na temat kosztów szacunkowych inwestycji.

  Na samo podkreślenie zasługuje także sama możliwość skorzystania z przeróżnych form finansowania oraz do tego długie okresy gwarancji na zastosowane podzespoły. Można śmiało powiedzieć, jest to jedna z ciekawszych propozycji, które są dostępne obecne na rynku. Warto skorzystać z oferty firmy Stilo Energy i cieszyć się niższymi rachunkami oraz innego rodzaju korzyściami.

  Stilo Energy Recenzja Eksperta

  7Wynik eksperta
  Fotowoltaika Stilo Energy Recenzja
  Firma Stilo Energy w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Stilo Energy jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
  Stosunek jakości do ceny
  7.5
  Szybkość realizacji
  7.5
  Obsługa klienta
  7.5
  Zastosowane podzespoły
  9
  Montaż instalacji
  6.5
  Oferta
  9
  Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2022r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres biuro@fotowoltaikawpolsce.com

  Stilo Energy opinie klientów

  1. Ogólna ocena:

  3 Opinie

  1. Robcio

   Stilo Energy moim zdaniem mają trochę drogą usługę na tle konkurencji. Ostatnio porównywałem i jakieś 20% drożej wychodzi w moim rejonie.

  2. MAREK

   oszusci. nabijają ludzi w butelke. mikroinwertery apsystem to badziew najgorszy na rynku mimo to wciskali ludziom. teraz ogłaszają upadłosc po to by pozbyc sie gwarancji i długow. unikajcie bo drogo i badziewie mają. same długi i oszukani klienci

  Dodaj opinie

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.