FotowoltaikawPolsce » Blog » Fotowoltaika Stilo Energy Opinie
Fotowoltaika Stilo Energy Opinie

Fotowoltaika Stilo Energy Opinie

Stilo Energy jest firmą, która działa w energetycznej branży już od kilkunastu lat. Kluczem do jej sukcesu jest bardzo innowacyjna oferta fotowoltaiki, która jest oparta na tak zwanych mikro falownikach. Jakie są zalety i wady tej firmy? Dla kogo dysponuje ofertą? Przekonajmy się.

Czym zajmuje się firma Stilo Energy?

Fotowoltaika Stilo Energy bezpośrednio jest oparta na mikro falownikach. Jest to opcja, która się sprawdzi wszędzie tam, gdzie występują warunki wymagające montażu. Mowa chociażby o dachach o dosyć skomplikowanej budowie, czy też miejscach, w których się pojawiają zacieniania czasowe. Do tego firma Stilo Energy oferuje większą kontrolę nad pracą instalacji.

Najważniejsze informacje o Stilo Energy:
FotowoltaikaTAK
Pompy ciepłaTAK
Magazyny energiiNIE
Stacje ładowaniaNIE
Finansowanie fotowoltaikiTAK
LokalizacjaCała Polska
Realizacja jeden dzieńTak

Możemy tym samym liczyć na zwiększone bezpieczeństwo i szybsza reakcję w przypadku jakieś awarii. Od razu pragniemy zaznaczyć, że Stilo Energy to nie tylko sama fotowoltaika, ale także pompy ciepła oraz ładowarki samochodowe.

Dla kogo jest oferta Stilo Energy?

Dla kogo przygotowana jest oferta Stilo Energy. Są to na pewno gospodarstwa domowe. Sporą zachęta dla tejże grupy są także projekty rządowe, które to wspierają rozwój fotowoltaiki. Warto nadmienić, że Stilo Energy to oficjalny partner program "Mój Prąd".

Oferta firmy jest także skierowana do rolników. Mogą oni zyskać sporo dzięki tak zwanej inwestycyjnej uldze. Z oferty firmy Stilo Energy skorzystają także firmy. Są to szczególnie te firmy, które zainteresowane są czerpaniem korzyści z tak zwanego net-meteringu. Na obecną chwilę przedsiębiorcy to około 25 procent klientów firmy Stilo Energy.

Stilo Energy wady i zalety

Wśród zalet należy wymienić: doświadczony zespół instalatorów, wykorzystanie mikroinwerterów, pomoc w uzyskaniu dopłat to instalacji fotowoltaicznej, wysokowydajne podzespoły, dogodne formy finansowania inwestycji, jak i 25 lat gwarancji na samą efektywność paneli oraz 12 lat gwarancji na falownik.

Jeśli chodzi o wady, to na myśl przychodzi nam jedna. O co chodzi? Jest to brak możliwości oszacowania kosztów przed kontaktem.

Stilo Energy opinie i recenzja

Fotowoltaika Stilo Energy jest ofertą dla osób, którym przede wszystkim zależy na bardzo wysokiej wydajności.

Zastosowanie tak zwanych mikro falowników się sprawdzi w przypadku klientów, którzy nie dysponują za dużą przestrzenią do montażu instalacji, lub też w przypadku obszarów o zacienieniu częściowym, czy też skomplikowanej budowie. Instalacja, która jest oparta na mikro inwerterach to jednak przedsięwzięcie, które się wiąże z kosztami znacznie wyższymi niż przeciętnie. Pomimo to, dla wielu osób sporym plusem będzie bardzo łatwy dostęp do informacji na temat kosztów szacunkowych inwestycji.

Na samo podkreślenie zasługuje także sama możliwość skorzystania z przeróżnych form finansowania oraz do tego długie okresy gwarancji na zastosowane podzespoły. Można śmiało powiedzieć, jest to jedna z ciekawszych propozycji, które są dostępne obecne na rynku. Warto skorzystać z oferty firmy Stilo Energy i cieszyć się niższymi rachunkami oraz innego rodzaju korzyściami.

Stilo Energy Recenzja Eksperta

7Wynik eksperta
Fotowoltaika Stilo Energy Recenzja

Firma Stilo Energy w ostatnich latach rozwija się bardzo mocno. Nasze zdanie zebrane na podstawie opinii klientów pokazuje że firma Stilo Energy jest godną firmą zaufania. Warto skontaktować się z firmą i nawiązać współpracę.
Stosunek jakości do ceny
7.5
Szybkość realizacji
7.5
Obsługa klienta
7.5
Zastosowane podzespoły
9
Montaż instalacji
6.5
Oferta
9
Wpis aktualizowany ostatnio 01.02.2023r. na podstawie informacji zebranych w internecie. ( Strona firmowa, opinie w google i social media ) Jeżeli masz nowe informacje podziel się w komentarzu lub na adres [email protected]

Stilo Energy opinie klientów

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

 • Stilo Energy moim zdaniem mają trochę drogą usługę na tle konkurencji. Ostatnio porównywałem i jakieś 20% drożej wychodzi w moim rejonie.

 • oszusci. nabijają ludzi w butelke. mikroinwertery apsystem to badziew najgorszy na rynku mimo to wciskali ludziom. teraz ogłaszają upadłosc po to by pozbyc sie gwarancji i długow. unikajcie bo drogo i badziewie mają. same długi i oszukani klienci

 • Dramat, zdecydowanie nie polecam. Uzgodniłem z nimi jeden model paneli, w umowie wrzucili inny i „przypadkiem” czcionka na umowie wyglądała tak, że zmiana nie była widoczna. I „przypadkiem” zmienili na tańsze panele.

  Dodatkowo zapewniali mnie, że będę mógł po budowie skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej, nie zweryfikowałem tego, zakładałem że firma z takim doświadczeniem wie co mówi. Ale ich obchodzi tylko to, żeby sprzedać produkt klientowi, a ja straciłem ponad 4000 zł ulgi

  Zaufanie do tej firmy ZEROWE!

 • Podpisałem z firmą umowę w maju 22 roku. Jestem bez pompy i bez zaliczki (ponad 22 tys.).
  Ostrzegam wszystkich przed Stilo Energy.

 • Stilo Energy to od wielu miesięcy oszustwo i kradzież. Mimo odstąpienia w ustawowym terminie od umowy od pięciu miesięcy bezpodstawnie orzetrzymują nasze pieniądze ponad 23tysiące. Nie ma kontaktu, odpowiedzi na pisma i wezwania do zapłaty. Sprawa jest w sądzie.
  Poczytajcie po forach ilu jest okradzionych z pieniędzy przez tą firmę.

 • Nie mogę doprosić o serwis do 2 niedziałających paneli. Telefony do działu kooperacji, do serwisu nie odpowiadają od 3 miesięcy. Również nie ma kontaktu emailowego. Kontakt jest niemożliwy. Trzeba będzie pojechać do firmy i wygarnąć im co sądzimy o takim traktowaniu klientów. Pierwszy raz spotkałem sie z takim traktowaniem klientów.

 • Podczas montazu paneli uszkodzili nam nowy dach kryty dachowka ceramiczna ,woda leje sie na strych do podstawionego naczynia ,zamoklo i zagrzybialo cale ocieplenie z welny ,reklamowalam ponad pol roku temu ,wyslano maila ze zgloszono do serwisu i czekaj tatka latka ,zadnego kontaktu ,nie mozna sie dodzwonic i nie odpowiadaja na maile ,prosze o jakokolwiek podpowiedz.

 • Brak kontaktu z serwisem. Wadliwie zamocowane panele, uszkodzona połać dachu, konieczność wymiany dachu, ocieplenia, uszkodzone mikrokonwertery… Fatalna!

 • Dokładnie mam to samo Nie odbierają telefonów nie odpowiadają na emaile Wygląda to na oszustwo za grubą kasę. nadaje się do zgłoszenia na policje .

 • Do tej pory czekam na wymianę 2 szt.mikroinwenterow i nic Niby miałam kontakt z firmą do momentu gdy stwierdzili że wymiana nie wchodzi w rachubę w ramach gwarancji bo to nie z ich winy zbyt wysokie napięcie Czy jest ktoś kto prowadzi serwis w ramach firmy Jestem nie zadowolona z serwisu firmy i ich lekceważenia klientow

 • Również zostałam oszukana przez firmę Stilo Energy .W maju 2022 podpisałam umowę Usługa nie została wykonana i nie otrzymałam zwrotu 21 tys.zł. zaliczki . Nie odbierają telefonów .Na pisma prawników nie odpowiadają .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here