FotowoltaikawPolsce » Blog » Firma BeGreen z Poznania odwleka realizację umów? 

Firma BeGreen z Poznania odwleka realizację umów? 

Firma poznańska o nazwie BeGreen, która specjalizuje się w fotowoltaice nie wywiązuje się z umów wcześniej podpisanych. Tak uważa część klientów firmy, którzy nie mogą się doczekać od miesięcy montażu. Skarżą się także na brak kontaktu z przedstawicielami tejże firmy.

O problemach z tą firmą poinformowała klienta z opolskiego. Klientka podpisała umowę na początku bieżącego roku. Otrzymała zapewnienie, że montaż zostanie zrealizowany w ciągu miesiąca. Jednak do chwili obecnej nie doczekała się realizacji. Telefony niestety milczą, a kiedy już się uda dodzwonić, to montaż jest przekładany na kolejny termin. W tym terminie także nie zostaje zrealizowany.

Sporo niezadowolonych klientów

Więcej negatywnych słów o firmie można przeczytać na stronie optimalenergy.pl. Pani Beata napisała po prostu, że są to oszuści. Montaż, który miał być wykonany do końca roku nie został wykonany do chwili obecnej (komentarz pisany w marcu). Nie tylko zamówienie nie zostało zrealizowane, ale także pieniądze nie zostały zwrócone. Pani Beata w styczniu otrzymała zapewnienie, że montaż odbędzie się w lutym, a w lutym, że w miesiącu marcu. Od tego czasu nikt nie odpowiada na telefony.

Czytaj nasze poradniki:

Pan Stanisław nie poleca firmy i jednocześnie przestrzega przed podpisywaniem pochopnym umówi. Pan Stanisław czeka pięć miesięcy na wykonanie montażu. Klient postanowił odstąpić od umowy. Niestety zaliczka zgodnie z umową nie została zwrócona w ciągu siedmiu tygodni. Po miesiącu w dalszym ciągu nie otrzymał zwrotu zaliczki.

Kolejne opinie o firmie BeGreen

Pan Henryk Mazurek dokładnie relacjonuje, co miało miejsce w jego sytuacji. Na samym początku absolutnie wszystko wyglądało przepięknie. W listopadzie ubiegłego roku przyjechał do niego przedstawiciel handlowy firmy BeGreen. Podpisał umowę, a do tego zapewniał, że już w miesiącu grudniu przyjadą do nas pracownicy. Aby się wyrobić, bardzo szybko sprzątaliśmy teren, kopaliśmy rowy specjalne i wzięliśmy kredyt. Następnie wykonaliśmy szybki przelew. Mija czas, a tu nadal cisza.

Sprawdź firmy z okolic Poznania:

Pan Henryk dodaje, że zaczęli się tym interesować. Na dodatek wysyłali pisma, próbowali dzwonić, ale graniczyło to naprawdę z cudem. Rzadko kto podnosił z drugiej strony słuchawkę. Pan Henryk po pewnym czasie sam się wybrał do Poznania, aby odwiedzić siedzibę firmy BeGreen, aby wręczyć osobiście przedstawicielom pismo z wezwaniem do zrealizowania umowy w ciągu tygodnia.

Jak widać, niezadowolonych osób jest naprawdę sporo.

Jesteś klientem firmy BeGreen? Podziel się swoją opinią w komentarzu

Marcin

Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

Więcej informacji

Post navigation

  • Nie polecam tej firmy też czekam od maja tego roku na montaż paneli próbuje się do dzwonić to nie idzie czy do firmy czy do p.Piotra.Na infolinie wykonałem setki telefonów i nic a jak szef odbierze tak jak w moim przypadku powiedział że wysłał do mnie kuriera z firmy kurierskiej z panelami i dodał że za 4 dni dojedzie a zadzwoniłem że nie ma to udał głubka a myślał że znalazł frajera który nie sprawdzi a tu się przeliczył bo firma która rzekomo wysłał nic nie wysyłce sprawa jest zgłoszona na policji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here