FotowoltaikawPolsce » Blog » Zestaw fotowoltaiczny z dofinansowaniem do 26 000 zł czy warto?

Zestaw fotowoltaiczny z dofinansowaniem do 26 000 zł czy warto?

Wraz z dniem 15 grudnia 2022 roku wzrosną koszty dofinansowania związane z korzystaniem z programu Mój Prąd. Potwierdzone informacje mówią o tym, że takie działania są związane z sytuacją gospodarczą, ciągle wysoką inflacją oraz kryzysem energetycznym w całej Europie, który wywołany został głównie z powodu ataku Rosji na Ukrainę. Program Mój Prąd pozwala zaoszczędzić nawet 26 000 zł, jedyne co wystarczy zrobić to zdecydować się na montaż zestawu fotowoltaicznego Vosti.

Jakiej dotacji można spodziewać korzystając z programu Mój Prąd?

Oficjalne informacje mówią o tym, że wysokość dotacji z programu Mój Prąd 2022 jest ściśle powiązana z zakupem dodatkowych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki. W praktyce oznacza to, że większej kwoty dofinansowania mogą spodziewać się osoby, które oprócz montażu fotowoltaiki zdecydują się na instalację wraz z nią magazynu energii. 

Czytaj więcej: OZE 31 000 zł dopłaty w ramach programu Mój Prąd od 15 grudnia 2022r.

Wczytując się w informacje Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej możemy przeczytać, iż kwota dotacji z programu Mój Prąd 2022 wyniesie odpowiednio kwoty: do 6000 zł przy instalacji fotowoltaicznej, do 7000 zł przy instalacji fotowoltaicznej z dodatkowym rozwiązaniem, do 16 000 zł przy zakupie magazynu ciepła oraz do 3000 zł na zakup systemu zarządzania energią (EMS) i systemów zarządzania energią w domu (HEMS). 

Otrzymaj bezpłatną ofertę instalacji zestawu fotowltaicznego

  Vosti gwarantuje jakość i szybką realizację zamówienia

  Specjalna oferta z Vosti

  W związku z dofinansowaniem z programu Mój Prąd 2022 przygotowana została specjalna oferta, pozwalająca na pozyskanie nawet 26 000 zł dofinansowania. Taki pakiet oraz promocja może się już więcej nie powtórzyć, więc gorąco zachęcamy do zapoznania się z nią. Program trwa do 31 marca 2023 roku, jednak data ta może być ulec zmianie z powodu rozdysponowania i wyczerpania środków.

  Czytaj również: Szybki montaż paneli fotowoltaicznych w 14 dni Gwarancja Vosti

  W skład pakietu wchodzą najlepsze możliwe komponenty, czyli moduły monokrystaliczne od producenta Jinko Solar z serii Tiger, magazyny energii znanej marki Huawei z serii Luna oraz falownik z serii SUN2000, którego producentem również jest Huawei. Taki zestaw sprawdzi się idealnie i skutecznie pomoże zredukować wydatki na energię elektryczną w każdym domu. 

  W dodatku, oferowane przez nas magazyny energii posiadają funkcję HEMS, czyli system zarządzania energią w domu co pozwala zyskać dodatkowe 3000 zł. Kolejną opcją jest przygotowany dla klientów backup box, który idealnie uzupełni powyższy pakiet.

  Nie czekaj i umów się z naszym Doradcą, który poprzez audyt fotowoltaiczny wybierze odpowiednią moc zestawu i pomoże uzyskać dofinansowanie z programu Mój Prąd 2022.

  Marcin

  Jestem autorem publikacji w zakresie fotowoltaiki na portalu Fotowoltaikawpolsce.com W branży skupiam się głównie na zbieraniu danych informacyjnych na temat firm fotowoltaicznych. W moich publikacjach przeczytacie głównie opinie i recenzje po firmach w Polsce. Jeżeli trafisz na jakiś błąd w publikacji napisz do mnie na skrzynkę [email protected]

  Więcej informacji

  Post navigation

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Drop file here