Pompy Ciepła Śląskie

W naszej bazie posiadamy już 33 firmy z województwa Śląskiego. Wszystkie firmy oferują montaż i sprzedaż pomp ciepła dla klientów z Śląskiego. Dzięki nam klienci złożyli już 13003 ofert naszym zleceniodawcom z Śląskiego. Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Sprzedawców Pomp Ciepła w 2022 r. z województwa Śląskiego.

Średnia ocena sprzedawców pomp ciepła w województwa Śląskiego wynosi 4.80 na podstawie 500 opinii. 

Montaż pomp ciepła Śląskie z dojazdem do domu

Śląskie Pompy Ciepła Wykonawcy i Montaż

10

Columbus Energy Jedna z najpopularniejszych firm w Polsce

Columbus Energy to ogromne doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy, którzy służą poradą i zapewniają profesjonalny montaż w najkrótszym możliwym terminie.
10

Hymon Jedna z Lepszych ofert

Ogromną zaletą firmy Hymon jest jej rzetelność i to, jak bardzo jej klienci ją polecają. Kontaktując się z Hymonem, nie trzeba się martwić, że zostanie się wykorzystanym i zapłaci się więcej, niż powinno. 
10

Vosti Produkty wysokiej jakości

Vosti jest firmą, która zbiera recenzje pozytywne wśród klientów. Ci ją na pewno cenią za bardzo pomocną obsługę, jak i sprawną realizację inwestycji.
10

Smartsolar Pompy ciepła w wysokiej jakości

Smartsolar jest instalatorem, która na rynku się wyróżnia ogromnym profesjonalizmem. Firma posiada ponad dwustu pracowników oraz handlowców. 
10

ML System Jedna z lepszych rozwiązań

Firma o nazwie ML System na rynku polskim działa nieprzerywanie od kilkunastu lat. Producent swoją historię budować zaczął w roku 2007. 
10

Grodno Bardzo szybko rozwijająca się firma

Grodno jest jedną z lepiej znanych firm w Polsce. Firma ta wyrosła z niewielkiego oraz rodzinnego biznesu. W efekcie są przedsiębiorstwem o zasięgu ogólnopolskim. 

Śląskie pompy ciepła to wydajne urządzenia, które zapewniają ogrzewanie i chłodzenie domów. Pompy wykorzystują czynnik chłodniczy do szybkiego przemieszczania powietrza przez maszynę. Dzięki temu pompy zapewniają stałą, równomierną temperaturę w domach. Stosowany w Śląskich pompach ciepła czynnik chłodniczy jest przyjazny dla środowiska i nietoksyczny. Dzięki temu właściciele domów mogą instalować pompy ciepła w miejscach, w których cyrkulacja powietrza jest niewielka, tworząc klimatyzowaną przystań dla mieszkańców domu. Pompy zapewniają ciągły przepływ chłodnego powietrza w niższych temperaturach niż tradycyjne piece. Dzięki temu osoby z trudnościami w oddychaniu mogą wygodnie żyć przez cały rok.

Na obszarze Śląska koszty energii są niskie w porównaniu z większością części Polski i Europy. Dzięki temu właściciele domów mogą sfinansować swoją pompę ciepła przy minimalnej wpłacie zaliczki. Obniża to koszt instalacji energooszczędnego systemu ogrzewania i chłodzenia w ich domu. Dodatkowo system dofinansowania śląskich pomp ciepła pozwala właścicielom domów płacić za system ogrzewania i chłodzenia w czasie przy minimalnych opłatach odsetkowych. Program ten ułatwia każdemu zainstalowanie w domu wysokiej jakości systemów grzewczych i chłodzących – nawet tym, którzy dysponują ograniczonymi środkami finansowymi.

Sprawdź bazę firm: Magazyny Energii Śląskie,

Śląskie pompy ciepła mają jednak ograniczone możliwości grzewcze w porównaniu z tradycyjnymi piecami. Większość domów będzie wymagać dwóch lub więcej pomp ciepła, aby odpowiednio utrzymać temperaturę w domu w miesiącach zimowych. Może to stanowić problem, jeśli w domu dostępna jest tylko jedna pompa ciepła. W takich przypadkach domy mogą nie być w stanie utrzymać odpowiedniej temperatury w określonych miesiącach roku.

Kolejnym problemem związanym ze Śląskiem jest to, że ich konserwacja i naprawa mogą być kosztowne. Niektóre części maszyny mogą wymagać częstych konserwacji i napraw, jeśli są często używane. Może to być czasochłonne i kosztowne dla właścicieli domów, a także może ograniczyć funkcjonalność ich domu.

Ogólnie rzecz biorąc, pompy ciepła Śląskie są niezwykle wydajnymi urządzeniami, które mogą zapewnić ogrzewanie i chłodzenie domów przy niskich kosztach. Mają również ograniczoną wydajność w porównaniu z tradycyjnymi piecami, co może prowadzić do problemów, jeśli domy nie mogą odpowiednio utrzymać temperatury w miesiącach zimowych. Jednak problemy te można łatwo rozwiązać przy odpowiedniej konserwacji i można je łatwo przejrzeć, jeśli zachowa się odpowiednią ostrożność podczas konserwacji maszyny. Pompy ciepła Ślüskie to doskonały wybór dla właścicieli domów, którzy chcą zwiększyć efektywność energetyczną swoich domów przy jednoczesnym obniżeniu miesięcznych kosztów ogrzewania.-

Śląskie Pompy Ciepła Opinie i Ranking Firm

Pompy ciepła Katowice, Pompy ciepła Sosnowiec, Pompy ciepła Częstochowa, Pompy ciepła Gliwice, Pompy ciepła Zabrze, Pompy ciepła Bielsko-Biała, Pompy ciepła Bytom, Pompy ciepła Ruda Śląska, Pompy ciepła Rybnik, Pompy ciepła Tychy, Pompy ciepła Dąbrowa Górnicza, Pompy ciepła Chorzów, Pompy ciepła Jaworzno, Pompy ciepła Jastrzębie-Zdrój, Pompy ciepła Mysłowice, Pompy ciepła Siemianowice Śląskie, Pompy ciepła Żory, Pompy ciepła Tarnowskie Góry, Pompy ciepła Będzin, Pompy ciepła Piekary Śląskie,

 • W tym roku montowałem pompę ciepła wraz z fotowoltaiką. Miałem kontakt z kilkunastoma firmami i mam kilka uwag dotyczących fachowości i ceny:
  1. Część przedstawicieli umie tylko wpisać dane do programu, nie mając nawet pojęcia o podstawach elektrotechniki.
  2. W ofertach które otrzymałem zdarzało się, że współczynnik COP pompy wynosił 3/4 a zbiornika buforowego firma nie przewidywała.
  3. W instalacji fotowoltaiki w niektórych ofertach były optymalizatory mimo, że nic nie dawało cieni, widocznie przygotowujący ofertę miał płacony % od ceny.
  4.Cena instalacji zależała od firmy wykonującej instalację, dla tej samej pompy rozpiętość wynosiła 10 000 zł.
  5. Dla tego samego budynku potrzebna była pompa od 7 KW do 18 KW. Chyba zależało to od tego co firma ma w magazynie.
  6. Przed montażem sugerowałbym poświęcić trochę czasu żeby dobrze wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drop file here